CHP’li İBB, İstanbul’un verilerini ikinci kez ABD’li bankaya sattı!


CHP’li İBB, İstanbul’un Verilerini İkinci Kez ABD’li Bankaya Sattı!
…Abrajano arasında “İstanbul Dijital Dönüşüm Projesi” için yaklaşık 1 milyon dolarlık hibe anlaşması imzalandı. İmzalanan anlaşma ile İstanbul ve İstanbullun tüm dijital verileri ABD’li şirkete gidecek.


İBB ve USTDA Arasında İkinci Hibe Anlaşması! İstanbul’un Verileri…
İstanbul’un verileri ABD’ye ikinci kez satıldı. İBB, Başakşehir’deki “Veri Merkezi”nin bir benzerini, kentin Anadolu yakasında da kurmak için ABD Kalkınma Bankası (USTDA) ile yaklaşık 1 milyon…


İstanbullular Açıklama Bekliyor! ABD’li Yazılım Şirketinin CHP’li İBB’ye…
CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi, (İBB) Amerika Birleşik Devletleri Ticaret ve Kalkınma Ajansı (USTDA) ile yazılım şirketi SAS Türkiye arasında, “İstanbul Ulaşım ve Trafik Mükemmeliyet Merkezi…


İBB’de ‘Maaş İhalesi’ni Alan Banka Belli Oldu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), metro İnşaatı için ayrılan döviz cinsinden parayı, AKP döneminden kalan alacağı Personelin maaş ödemesinin yapılacağı banka yapılan ihale ile belirlendi.


“İstanbul festivaller kenti olacak”
Chp’li belediye başkanlarına saldırı gelenek haline geldi”. Keza İBB tarihinde ilk kez ihaleleri online yayınlamaya da geçtiğimiz hafta itibariyle başlattık” dedi.


CHP li İBB den İstanbul a ikinci ihanet! İBB ve USTDA anlaştı veriler…
CHP li İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Amerika Birleşik Devletleri Ticaret ve Kalkınma Ajansı (USTDA) ile 1 milyon dolarlık anlaşma imzaladı….Devamı için tıklayınız.


CHP’li Subaşı: AKP’li İBB, Kore Gezisine 10,5 Milyon Sterlin Ödedi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) Eylül ayı birinci oturumunda konuşan İBB CHP Grup Başkan Vekili Doğan Subaşı, Fatih tablosunun ‘israf’ olduğunu.


İBB’den Haliç Açıklaması
İBB, dün Haliç kenarında İstanbul İmar İnşaat A.Ş’ye ait 10 bin metrekarelik alanda kat sınırı 4’den 10’a çıkarıldığı şeklinde yapılan habere ilişkin yazılı açıklama yaptı.


‘İBB, İstanbul’u 22 Milyar Lira Borçlandırdı’- Artı Gerçek
AKP iktidarının, yerel seçimlerde büyük önem verdiği ve “bizim aşkımız” dediği İstanbul’u borca batırdığı ortaya çıktı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) borçları 22 milyar liraya dayandı.


İBB Promosyon İhalesini İptal Etmek Zorunda Kaldı – Memurlar.Net
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 10 gün önce iptal ettiği 15 bin çalışanın maaşının ödeneceği banka için ihaleyi dün yeniden yaptı. Kamu bankalarının (Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank)…


İBB Kendi Suyunu Fazla Paraya Satın Almış – HABERLER Son Dakika
Cumhuriyet Halk Partisi Grup Sözcüsü Tarık Balyalı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısında gerçekleştirdiği sunumda, “Hamidiye suyun internet sitesine göre 9 lira.


CHP’li İBB ve ABB’den Tedirgin Eden Anlaşma! İstanbul ve Ankara…
CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ABD’li bir şirket ile imzaladıkları anlaşma tedirginliğe neden oldu. İki şehrin en kritik ve mahrem bilgileri bu şirkette olacak.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 30 Şirketinden 11’i Zarar Etti
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın son açıkladığı rakamlara göre 846 şirketin konkordato başvurusunda bulunduğu öğrenildi. 2018 yılı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) şirketleri için de iç açıcı olmadı.


İBB’de Kaç Kişi İşten Çıkarıldı? | Yeni Çağ Gazetesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden işten çıkarılan çalışanlarla ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada seçimden önce göreve gelen bin 244 kişinin işine son verildiği kaydedildi.


CHP’li Balyalı: AKP, İstanbulluların Parasını… – istanbulgercegi.com
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun başkanlığında toplanan İBB Meclisi 2019 yılı Nisan ayı Meclis toplantılarında görüşülen İBB 2018 yılı faaliy…


Hoş Geldiniz – İBB | Popüler Veri Setleri
İBB Açık Veri, İBB ve çevre kuruluşlarından yayımlanan verileri sizin kullanımınıza sunuyor. İstediğiniz veriyi bize buradan iletin, eğer mümkünse verinizi yükleyelim. Previous Next.


İmamoğlu İkinci Kez Anıtkabir’i Ziyaret Etti – Son Dakika Haberleri
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilki olay olan Anıtkabir ziyaretinin ikincisini, İstanbul’un CHP’li ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri ile birlikte gerçekleştirdi.


İstanbul Havalimanı
Sarı Basın kategorisindeki kart taleplerinizde, İlk Kez veya Kayıp nedeniyle başvuruda bulunuyorsanız; https://bireysel.istanbulkart.istanbul/ web sitemiz üzerinden online kart başvurusu yapılabilirsiniz.


Türkiye’deki Bankaların Sahipleri Kimler ?
İstanbul 9. kapalı. Tekstilbank; 2014 yılında dünyanın en büyük bankalarından ÇİN/ ICBC’ye satılmış ve faaliyetlerine bu çatı altında devam etmeye başlamıştır.


Ana Sayfa – CHP İstanbul
CHP İstanbul… Doğru haberi zamanında ve herkesten önce veren bir haber portalıdır. Hiçbir şey yapmayıp da her şeyi yapıyormuş gibi görünen CHP’nin İstanbul Büyükşehir (İBB) Başkanı…


Yabancı Bankaların Türkiye Temsilcilikleri
Banka Dışı Mali Kuruluş Verileri. Maya meridyen iş merkezi D:2 blok:11 akatlar/istanbul. Aytar CAD. No:2 kat:1 34340 levent/beşiktaş/istanbul.


Yalın Haberler – Haberin En Yalın Hali
İşte öne çıkan bazı haberler: Rekabet Kurulu, Whatsapp verilerinin paylaşılması zorunluluğunu durdurdu, İstanbul’da 15 Ocak’tan CHP’li Başarır: Akkuyu’da beton zemin çatladı, deniz suyu sızıyor!


Borsa İstanbul (BİST) Veri Paketleri | Türkiye İş Bankası
2. Borsa İstanbul Düzey 1+ Verileri. İçerik: Hisse Kodu – Son İşlem Fiyatı – % Değişim – Alış/Satış Fiyatı – Anlık İşlem Hacmi – 1 Kademe Derinlik. 3. Borsa İstanbul Düzey 2 Verileri.


İstanbul Bankası (1953) – Vikipedi
İstanbul Bankası, 1953’te kurulan banka 24 Kasım 1983 tarih ve ve 18231 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Bakanlar Kurulu Kararı ile tüm aktif ve pasifleri ile Ziraat Bankası’na devredilmiştir.


İLBANK
Banka Yetkili Organları. İSTANBUL VE SAMSUN İLLERİNDE BULUNAN 6 ADET TAŞINMAZ 30.09.2020 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR AÇIK SATIŞTA 2019 Olağan Genel Kurul Toplantı…


İkinci Cumhuriyet
2/23/2016 – Yaşamak için en iyi şehir Viyana, İstanbul 122. sırada. 5/21/2015 – İşte Ekonomi Bakanlığı ve Merkez Bankası verileriyle acı tablo: Avrupa ve ABD’li yatırımcı Türkiye’den çekiliyor.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kurumsal Web Sitesi
09 Ocak Cumartesi İBB’NİN 40 MOBİL EKMEK BÜFESİ HİZMETTE. İsbak aş isfalt aş ispark aş isper aş istaç aş istanbul büyükşehir belediye başkanı istanbul…


İhaleler | İstanbul
Kişisel Verileri Koruma Kanunu Genel Aydınlatma Beyanı. İBB Başvuru Formu. İBB Canlı Destek.


Yurt Dışı Türk Banka Şubeleri
Yurtdışı banka şubeleri sayfamızda bankaların yurdışındaki şubelerini görebilirsiniz. Arama kutusu ile banka, ülke, eyalet seçip bankanın şubelerini görebilir, bankaya göre şubelerden banka logosuna…
diagnostic scanner

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.