Çorum’un leblebisi Denizli’den gidiyor!


Habertürk: Esnafın ’41 Kere Maşallah’ Dediği Leblebiler Dünyaya İhraç…
…leblebiler dünyaya ihraç ediliyor Çorum’a da leblebi gidiyor. Denizli’nin Serinhisar ilçesinde, günlük 110 ton leblebi üretiliyor. günde 110 ton, yılda ise yaklaşık 30 bin ton leblebi üretiliyor.


Leblebi Denizli’nin mi, Çorum’un mu?
Çorum ve Denizli arasında leblebi nedeniyle yaşanan gerginliğin ardı arkası kesilmiyor. almak gelmediğini, oraya giden insanların aklına horozun geldiğini anlatan Kayabaşı, “Ama Çorum öyle değil.


Sabah: Leblebiyi Artık Denizli Üretiyor – En Son Haber
Türkiye’de leblebi denilince akla her ne kadar Çorum gelse de, ülke genelindeki 30 bin tonluk leblebi pazarının yüzde 80’i Denizli’den karşılanıyor. Denizli’den her yıl 10 bin ton leblebi ihraç ediliyor.


Serinhisar-Çorum Arasında “Leblebi Savaşı” – Ekonomi Haberleri
…arasında, ‘Denizli leblebisinin pazarlanmasına yönelik potansiyeli… Serinhisar-Çorum arasında “Leblebi Savaşı”. 06.01.2016, 00:00. Serinhisar’dan giden leblebinin, Çorum’un ürünü gibi…


twitter.com/salihbakirci2/status/1097835428282093571
Tüketiciyi aldatmayacaksın. 3 tl’den alıcı bekleyen Çorumlu nohutcuyu da düşünmek lazım . Aynı lezzette bilmiyorum ama Çorum leblebisi meşhurdur .


Çorum’un Değil Denizli’nin Leblebisi – YouTube
Çorum’un değil Denizli’nin leblebisi. OZGUR ERSOZ. Загрузка… Leblebinin Başkenti Serinhisar MI ? Çorum mu ?


Lütfi Karakuş – Meşhur Çorum Leblebileri
Çorumleblebileri | Meşhur Çorum Leblebisi ve Eşsiz Lezzetiyle Kuruyemiş Çeşitleri. 0 (364) 212 37 42. Lütfi Karakuş. Meşhur Çorum Leblebileri.


‘Çorum’un Leblebisi Serinhisar’dan Gidiyor’
‘Çorum’un Leblebisi Serinhisar’dan Gidiyor’. Denizli’nin Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Türkiye’de leblebilerin yüzde 70’ten fazlasının ilçelerinde üretildiğini söyledi.


Çorum Leblebisi – Ekşi Sözlük
çorum leblebisi. şükela: tümü | bugün. kakalanır. başarılı bir “denizli çorum el ele” çalışmasıdır, her iki şehrin de işbi fakat şehir dışında gidilince ‘bi kilo çorum leblebisi de mi getirmediniz?’ cümlesi…


Çorum’un Leblebisi Serinhisar’dan Gidiyor – Son Dakika Ekonomi
Çorum’un Leblebisi Serinhisar’dan Gidiyor. Denizli’nin Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Türkiye’de leblebilerin yüzde 70’ten fazlasının ilçelerinde üretildiğini söyledi.
autel code reader

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.