Ekspert: Amerykanie mogą zamrozić Nord Stream 2


Nord Stream 2 z kolejnymi problemami. Amerykanie nałożą …
Jednak wydarzenia z ostatnich dni mogą znacząco zachwiać ich wiarą w sukces projektu. Najpierw Niemiecka Federalna Agencja ds. Sieci Przesyłowych (Bundesnetzagentur – BNetzA) odrzuciła wniosek spółki Nord Stream 2 AG, operatora gazociągu Nord Stream 2, o wyłączenie tego rurociągu spod postanowień unijnej dyrektywy gazowej.


Nowe sankcje USA mogą zamienić Nord Stream 2 w ruinę …
Według Handelsblatt Amerykanie mogą wprowadzić kolejne sankcje wobec Nord Stream 2, tym razem wobec partnerów finansowych i kupców gazu ze spornego projektu. Senator Ted Cruz napisał list do prezesa spółki Allseas odpowiedzialnej za budowę Nord Stream 2 przed wprowadzeniem sankcji podpisanych przez prezydenta Donalda Trumpa wobec spornego projektu z ostrzeżeniem, że obostrzenia …


Sankcje mogą na długo sparaliżować Nord Stream 2 – gazownictwo
Amerykańskie sankcje wobec firm zaangażowanych w budowę gazociągu Nord Stream 2 mogą na długo sparaliżować cały projekt – mówi ekspert ds. energii z Wolnego Uniwersytetu w Berlinie (FUB) Thomas O’Donnell.


Posłuchaj podcastu: Amerykanie zablokują Nord Stream 2
K2 ekonomia kapitał gospodarka Dominika Wielowieyska witam państwa zaprasza tym razem na programy EKG naszym gościem jest Robert Tomaszewski Tarzana i tych spraw energetycznych w polityce …


Ekspert: sankcje mogą na długo sparaliżować projekt Nord
Amerykańskie sankcje wobec firm zaangażowanych w budowę gazociągu Nord Stream 2 mogą na długo sparaliżować cały projekt, mówi w rozmowie z PAP ekspert ds. energii z Wolnego Uniwersytetu w Berlinie (FUB) Thomas O’Donnell.


Ekspert: sankcje mogą na długo sparaliżować projekt Nord
Amerykańskie sankcje wobec firm zaangażowanych w budowę gazociągu Nord Stream 2 mogą na długo sparaliżować cały projekt – mówi w rozmowie z PAP ekspert ds. energii z Wolnego Uniwersytetu w Berlinie (FUB) Thomas O’Donnell. „Sankcje zostały przyjęte i natychmiast weszły w życie.


USA mogą zamrozić Nord Stream 2 na długo | Gazeta Polska …
GAZ \ Ekspert uważa, że sankcje na rosyjski rurociąg to duży sukces Donalda Trumpa numer 2521 – 02.01.2020 → Gospodarka Amerykańskie sankcje wobec firm zaangażowanych w budowę gazociągu Nord Stream 2 mogą na długo sparaliżować cały projekt – ocenia Thomas O’Donnell, ekspert ds. energii z Wolnego Uniwersytetu w Berlinie.


Ekspert: Jeżeli sankcje USA miały zatrzymać Nord Stream 2
Jeżeli sankcje USA miały zatrzymać Nord Stream 2, to należałoby wprowadzić je wcześniej- ocenił w sobotę w rozmowie z PAP dr Paweł Poprawa z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.


Ekspert: Sankcje USA nie zatrzymają Nord Stream 2
Projekt Nord Stream 2 również był – jego zdaniem – kolejnym przykładem sytuacji, na którą USA nie miały wpływu. „Gazociąg, przeciwstawianie się któremu Stany Zjednoczone podniosły do rangi bezpieczeństwa narodowego, ale nie mogę mu nic przeciwstawić” – podsumował ekspert. Nord Stream 2 zmierza do mety


Polska może sparaliżować Nord Stream 2. Wywiad z Piotrem …
Ludzie myślą, że Nord Stream 2 to zwykła rura, a jest to miejsce, gdzie ogniskuje się nowy polityczny i gospodarczy porządek świata – mówi ekspert z zakresu energetyki Piotr Maciążek.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.