İzmit Belediyesi kentteki canların hayatına dokunacak


Kentteki tüm canların hayatına dokunulacak
Tarih : 27.08.2020 Görüntülenme Sayısı: 12. İzmit Belediye Başkanı Av. daha çok sokak hayvanının yardımına koşacaklarını ve bu kentte yaşayan her canlının hayatına dokunacaklarını belirtti.


Başkan Büyükakın, “Daha Nice Güzel…” – Çağdaş Kocaeli Gazetesi
11:32 İzmit Belediyesi kentteki canların hayatına dokunacak. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gebze’nin Denizli, Orhanlı ve Kargalı köylerini ziyaret etti.


İzmit Belediyesi, Vatandaşa Daha Çok Dokunacak
İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevlileri başta sosyal yardımlar olmak üzere çeşitli konularda bilgi almak ve karşılıklı fikir. Hedef vatandaşa daha fazla dokunmak.


İzmit Belediyesi Kentteki Tüm Canların Hayatına Dokunacak
X. Tweet. ULUSAL. YEREL GAZETELER. SPOR. TV İZLE. RADYO DİNLE.


İzmit Belediyesi, Kentteki Türk Bayraklarını Yeniledi – Kocaeli Haberleri
İzmit Belediyesi, şehrin önemli noktalarında bulunan Türk bayraklarını yenileri ile değiştirdi.İzmit Belediyesi, şehrin muhtelif yerlerinde bulunan hava şartları nedeniyle yırtılan, solan ve yıpranan Türk…


İzmit Belediyesi’nden Kent Merkezindeki Yıkımla İlgili Açıklama
Bölge esnafı İzmit Belediyesi’nin bu müdahalesi sonrasında teşekkürlerini iletirken yıkım işlemi Pazar günü belirlenen saatler içerisinde tamamlanmıştır” diyerek kamuoyunu bilgilendirdi. .


İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet: İzmit’i Aldık, Sonraki…
CHP’nin 1999 yılında Fazilet Partisi’ne karşı kaybettiği İzmit Belediye Başkanlığı koltuğunu yeniden partisine kazandıran Fatma Kaplan Hürriyet, yeni dönemde birçok şeyin değişeceğini söyledi.


“Kıyı Kenti” İzmit – Arkitera
“Kıyı Kenti” İzmit. Şu anki haliyle fiziksel olarak yanı başında yer alan suya dokunamayan kentin durumu, gündelik hayatın çok yönlü açılımına ve çeşitlenmesine de ket vurmaktadır. Giriş.


İzmit Belediyesi – Posts | Facebook
İzmit Belediyesi. 82,956 likes · 1,335 talking about this · 4,975 were here. See more of İzmit Belediyesi on Facebook. #HalkınBelediyesiÇalışıyor kentin ulaşım ağına kalite katıyor.


İzmit Belediyesi Can Yücel’i Şiirleriyle Anacak – Timeturk Haber
İzmit Belediyesi, şair Can Yücel’i ölümünün 21. yıl dönümünde şiirleri ve müzik dinletisiyle anacak. ile tanınan şairin ölüm yıl dönümünde İzmit Belediyesi, Can Yücel’in şiirlerini İzmitlilerle buluşturacak.
TPMS Sensor

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.