Kastamonu’da yanan tırı, yıldan geçen beton mikseri söndürdü


Yanan Kamyoneti Beton Mikserinden Su Sıkarak Söndürdüler
Sürücünün yardımına o sırada yoldan geçen beton mikserinin sürücüsü yetişti. Beton mikserinin hortumuyla yangına müdahale eden sürücü yangını kısa sürede söndürdü.


Esenler’de Yanan Otomobil Beton Mikserinden… | Korkusuz Gazetesi
Esenler’de alev alev yanan otomobil beton mikserinden su sıkılarak söndürüldü. Yangın nedeniyle yolda uzun araç kuyruğu oluşurken yoldan geçen beton mikseri sürücüsü durdu.


Hürriyet: Yanan Otomobili Beton Mikseriyle Söndürdüler…
Beton mikserinden sıkılan su ile yangın büyümeden söndürüldü. Bu sırada yoldan geçen bir beton mikseri sürücüsü yanan aracı görerek durdu.


Beton Mikserinden Yanan Kamyoneti Söndürdüler
O sırada yoldan geçen bir beton mikserinden sıkılan su ile söndürüldü. Beton mikserinin hortumuyla yangına müdahale eden sürücü yangını kısa sürede söndürdü.


Yanan Otomobili Beton Mikseri ile Söndürdüler
04 Ağustos 2018 – Cumartesi 09:17. Yanan otomobili beton mikseri ile söndürdüler. Denizli Acıpayam İlçesi’nde seyir halindeki bir otomobilde dumanlar yükselince yardımına beton mikseri yetişti.


Yanan Kamyoneti Beton Mikserinden Su Sıkarak Söndürdüler
Araçtaki yangın, o sırada yoldan geçen bir beton mikserinden sıkılan su ile söndürüldü. Beton mikserinin hortumuyla yangına müdahale eden sürücü yangını kısa sürede söndürdü.


E5’te Alev Alev Yanan Aracı Beton Mikseri Söndürdü – Bursatv
Araç trafikte alevlere teslim olduğu sırada, yan yoldan geçen bir beton mikseri yardıma yetişti. Yanan araç, beton mikserinin suyuyla kontrol altına alınarak söndürülürken, araç kullanılmaz hale geldi.


Akşam: Yanan Otomobili Beton Mikseriyle Söndürdüler
Beton mikserinden sıkılan su ile yangın büyümeden söndürüldü. Bu sırada yoldan geçen bir beton mikseri sürücüsü yanan aracı görerek durdu.


E5’te Alev Alev Yanan Aracı Beton Mikseri Söndürdü
…motor kısmından tutuşarak alev alev yanan araç, yoldan geçen beton mikserindeki suyla söndürüldü. olduğu sırada, yan yoldan geçen bir beton mikseri yardıma yetişti.


E-5’te Alev Alev Yanan Aracı Beton Mikseri Söndürdü
E-5’te seyir halindeyken motor kısmından tutuşarak alev alev yanan aracı yoldan geçen beton mikserindeki suyla söndürüldü.
Diagnostic Tool

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.