Opole: Szpital ginekologiczno-położniczy wznawia konsultacje w ramach projektu UE


Opole: Szpital ginekologiczno-położniczy wznawia
Do artykułu: Opole: Szpital ginekologiczno-położniczy wznawia konsultacje w ramach projektu UE. DODAJ NOWY KOMENTARZ. PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 13.66.139.. DODAJ KOMENTARZ Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum. POPULARNE.


Opole: Szpital ginekologiczno-położniczy wznawia
Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu wznawia przyjmowanie pacjentów w ramach unijnego projektu kompleksowego wsparcia rodziny adresowanego m.in. do dzieci w wieku do 2 lat.


Opoleszpital ginekologiczno-położniczy wznawia
Opoleszpital ginekologiczno-położniczy wznawia konsultacje w ramach projektu UE . zobacz komentarze. 07.06.2020. Marek Szczepanik . Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu wznawia przyjmowanie pacjentów w ramach unijnego projektu kompleksowego wsparcia rodziny adresowanego m.in. do dzieci w wieku do 2 lat.


Kliniczne Centrum ginekologii … – ginekologia.opole.pl
Wznawiamy udzielanie świadczeń. Wznawiamy udzielanie świadczeń dostępnych w ramach projektu “Koordynowanie i kompleksowe wsparcie rodziny w zakresie poradnictwa specjalistycznego, profilaktyki, diagnostyki i niwelowania nieprawidłowości w rozwoju dzieci do lat 2 – edycja 2″, które – ze względu na epidemię – od połowy marca były zawieszone.


Szpital ginekologiczno-położniczy w Opolu zaprasza na …
Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich organizuje Dzień Otwarty w szpitalu przy Reymonta. Personel szpitala zaprasza w


Epidemia koronawirusa. Szpital ginekologiczny w Opolu …
Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu wznawia program badań i porad dedykowany dzieciom, które nie ukończyły dwóch lat. Program, na który szpital otrzymał …


Wznawiamy udzielanie świadczeń – Kliniczne Centrum …
Wznawiamy udzielanie świadczeń Tym samym, do końca maja w ramach realizowanego projektu, lekarze i specjaliści z Klinicznego Centrum udzielili oraz wykonali ponad 2 000 różnych porad i badań, dodatkowo partner projektu zrealizował ponad 1 500 badań prenatalnych.


Poradnictwo specjalistyczne dla … – ginekologia.opole.pl
Neonatolog to lekarz specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu noworodków ( czyli do ukończenia 28. dnia życia). Lekarz neonatolog udzielający u nas porad w ramach projektu jest także pediatrą. Zapraszamy osoby oczekujące na narodziny dziecka oraz już będące rodzicami dzieci do lat 2 na skorzystanie z porady neonatologicznej.


Będzie nie tylko świetna zabawa – ginekologia.opole.pl
W Strefie Wiedzy, gdzie porad i konsultacji będą udzielać specjaliści z Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii, przewidujemy udział m.in. Lekarza pediatry – Małgorzaty Gawor – neonatologa udzielającego porad neonatologicznych rodzicom dot. rozwoju dziecka do lat 2.


Unikatowy projekt w skali kraju dla Was – Opolan …
Badania są wykonywane w ramach projektu pn. „Koordynowanie i kompleksowe wsparcie rodziny w zakresie poradnictwa specjalistycznego, profilaktyki, diagnostyki i niwelowania nieprawidłowości w rozwoju dzieci do lat 2″ realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego …
diagnostic scanner

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.