Prezydent Słowenii z wyrazami solidarności wobec epidemii. Nagrał film po polsku


Prezydent Słowenii z wyrazami solidarności wobec epidemii
Prezydent Słowenii z wyrazami solidarności wobec epidemii. Nagrał film po polsku Ostatnia aktualizacja: 22.04.2020 12:24 Borut Pahor, prezydent Słowenii, przekazał Polsce wyrazy solidarności w walce z koronawirusem. Swoje przesłanie wideo w języku polskim kieruje do prezydenta Andrzeja Dudy i wszystkich Polaków.


Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
– W akcję „Polskie szwalnie” włączyły się polskie firmy, głównie odzieżowe – produkują maseczki, które będą dostarczane w milionach sztuk, nie tylko na polski rynek – oświadczył Andrzej Duda po spotkaniu z przedstawicielami przemysłu tekstylnego. Czytaj więcej o: Prezydent zainaugurował projekt „Polskie szwalnie”


Prezydent Słowenii z wyrazami solidarności wobec epidemii
Prezydent Słowenii z wyrazami solidarności wobec epidemii. Nagrał … Borut Pahor, prezydent Słowenii, przekazał Polsce wyrazy solidarności w walce z koronawirusem.


YouTube
W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność …
Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” – ogólnopolski związek zawodowy powstały w 1980 dla obrony praw pracowniczych, do 1989 również jeden z głównych ośrodków opozycji przeciw rządowi Polski Ludowej i komunizmowi.Początkowo duże wpływy polityczne organizacji w III Rzeczypospolitej (np. Akcja Wyborcza Solidarność w latach 1997-2001) uległy następnie …


Olga Tokarczuk broni polskich sędziów
Krótki film z wystąpieniem pisarki można zobaczyć w mediach społecznościowych. „Polscy sędziowie, jesteśmy świadomi tego, w jakiej wielkiej teraz opresji żyjecie, jak jesteście …


Aktualności z Watykanu – Wszystkie wiadomości o Kościele …
Bergamo: solidarność przezwycięża strach przed koronawirusem Pomimo trudnej sytuacji wspierają nas ludzie z całych niemal Włoch i dzięki temu nadal możemy działać i pomagać najbardziej potrzebującym – mówi opiekun Stołówki dla Ubogich w Bergamo.


Urna z prochami prezydenta Adamowicza spoczęła w niszy …
Czarna urna z prochami prezydenta Pawła Adamowicza stoi w ściennej niszy w kaplicy św. Marcina Bazyliki Mariackiej. Według policji w uroczystości pogrzebowej w sobotę, 19 stycznia, uczestniczyło 45 tys. osób – w kościele i wokół niego. Gdańszczanki i gdańszczanie hołd zmarłemu składali także wieczorem.


Václav Havel – Wikipedia, wolna encyklopedia
Łącząc nacisk ulicy z negocjacjami, w których szczególną rolę odgrywał Marián Čalfa, udało się do swego dawnego nieprzyjaciela przekonać również komunistów, wobec czego 29 grudnia 1989 w sali władysławowskiej Zamku na Hradczanach Havel został jednogłośnie wybrany głową państwa czechosłowackiego. W ten sposób po 41 …


Gdańsk – oficjalny portal miasta
Szycie maseczek z prezydent Aleksandrą Dulkiewicz. #zostań w domu. Zachodzące słońce w opustoszałym Gdańsku DRON … Życie w czasie epidemii. Rozmowa z mieszkanką Mediolanu Martiną Di Labbio. … Wybierz się na spacer po Gdańsku… nie ruszając się z własnej kanapy; Oceń gdańskie programy zdrowotne. Wystarczy wypełnić …

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.