Son dakika! İzmir açıklarında korkutan deprem


Son Dakika… İzmir’de Art Arda Korkutan Depremler – Son Dakika
Karaburun ilçesi açıklarında saat 21.22’de 4 büyüklüğünde bir deprem oldu. Ege Denizi’nde İzmir’de hissedilen deprem meydana geldi. AFAD depremin şiddetini 4.1, Kandilli 4.2 olarak duyurdu.


Haber7.com: İzmir’de Korkutan Depremler! 6. Kez Yine Şiddetli…
Son dakika haberi… İzmir’de saat 08.03 ile 09.34 arasında deprem silsilesi yaşandı. İzmir’in Karaburun açıklarında saat 11.35 sıralarında 5.1 şiddetinde bir deprem daha meydana geldi.


Milliyet: Son Dakika! İzmir Açıklarında Korkutan Deprem
İzmir açıklarında korkutan deprem. Gelen bir son dakika haberine göre; Ege’de İzmir açıklarında 3.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.


Hürriyet: Son dakika İzmir’de 5.0 büyüklüğünde korkutan artçı deprem
Son Dakika Haber – Gelen son dakika haberine göre, İzmir’de dün 6,6 büyüklüğündeki depremin ardından bu sabah saat 08.30 civarında 5.0 büyüklüğünde artçı sarsıntı meydana geldi.


Son Dakika: İzmir’de Korkutan Deprem! AFAD Duyurdu (Karaburun…
Son dakika haberine göre İzmir’de art arda depremler meydana geldi. Ege Denizi’nde İzmir’in Karaburun ilçesi açıklarında saat 08.03’te 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.


Son Dakika: İzmir’de Korkutan Deprem
AFAD 30 Aralık 2020 16.40’ta İzmir Kuşadası açıklarında meydana gelen depremin büyüklüğünü 4.3 olarak açıkladı. Haberler Yaşam Haberleri Son dakika: İzmir’de korkutan deprem.


CNN Türk: Son Dakikaİzmir Açıklarında Korkutan Deprem
İzmir açıklarında korkutan deprem. Bugüne kadar hangi ülkede kaç kişiye COVID-19 aşısı yapıldı? İzmir’de deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son dakika depremler listesi 9 Şubat 2021.


İzmir Seferihisar’da Korkutan Deprem! | Son Dakika
AFAD’ın son dakika açıklamasına göre depremin büyüklüğü 4,0. Deprem saat 20.20’de meydana geldi. İzmir’in Seferihisar açıklarında bir deprem meydana geldi.


Son Dakika: İzmir’de Korkutan Deprem! Kandilli ve AFAD Duyurdu
AFAD’ın geçtiği son dakika verisine göre, saat 20.20’de İzmir’in Seferihisar ilçesi açıklarında 6.97 kilometre derinliğinde ve 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.


Son Dakika Haberi: İzmir’de Korkutan Deprem! – Sabah
Haberler Gündem Haberleri Son dakika haberi: İzmir’de korkutan deprem! Gelen son dakika haberine göre İzmir’in Karaburun ilçesinde 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.


Son Dakika: İzmir’de Korkutan Deprem! – İzmir Haberleri
Ege Denizi’nde İzmir’in Karaburun ilçesi açıklarında saat 18.19’da 4,2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. BİZE ULAŞIN. Haberler İzmir Son dakika: İzmir’de korkutan deprem!


Fanatik: SON DAKİKA! İzmir’de Peş Peşe Korkutan Depremler!
AFAD’dan son dakika açıklamaları art arda gelirken merkez üssü İzmir’in Karaburun ilçesi olan ilk deprem 4.1 İzmir’in Karaburun ilçesi açıklarında 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.


Habertürk: Son Dakika! İzmir Açıklarında Korkutan Deprem
İzmir açıklarında korkutan deprem. 07.07.2020 – 18:35Güncelleme: 07.07.2020 – 18:56. Son dakika haberleri… Ege Denizi’nde İzmir’in Karaburun ilçesi açıklarında saat 18.19’da 4,2…


Son Dakika… İzmir’de Korkutan Deprem: İzmir’de Kaç Büyüklüğünde…
Ege Denizi’nde İzmir’in Seferihisar ilçesinde saat 14.51’de 6,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gündem Son dakika İzmirde korkutan deprem İzmirde kaç büyüklüğünde deprem oldu?


Son Dakika Deprem Haberi: İzmir Açıklarında Korkutan Depremler!
© Hürriyet Son dakika deprem haberi: İzmir açıklarında korkutan depremler! Son dakika haberi… Ege Denizi’nde, İzmir’in Karaburun ilçesi açıklarında 19.09 ve 21.22 saatlerinde…


Son Depremler: İzmir Menderes’te Korkutan Deprem! – Son Dakika
Son dakika! İzmir Menderes’te 4.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. 05:05 Çanakkale’de korkutan deprem haberi! 04:53 Son depremler: Gökçeada açıklarında deprem oldu.


Son Dakika: İzmir’de Korkutan Deprem! 16 Temmuz AFAD… – Takvim
Son dakika haberine göre İzmir’in Urla ilçesinde, saat 21.09’da, 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 16.07.2020 21:38. ABONE OL. Son dakika: İzmir’de korkutan deprem!


Akşam: Son Dakika Deprem Haberi: İzmir Açıklarında Korkutan
Son dakika deprem haberine göre Ege Denizi’nin İzmir açıklarında deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD’ın verilerine göre deprem 18.09 km derinlikte oldu.


İzmir’de Korkutan DepremSon Dakika
…(AFAD) alınan bilgiye göre, Seferihisar açıklarında saat 11.39 sıralarında 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Son Dakika › 3. Sayfa › İzmir’de korkutan depremSon Dakika.


Son Dakika: İzmir’de Korkutan Deprem!
İzmir kent merkezi çevre il ve ilçelerden de hissedilen depremde büyük panik yaşandı. Son dakika haberi:Kandilli Rasathanesi Ege’de meydana gelen depremin büyüklüğünü 6,8 olarak duyurdu.


İzmir’de Korkutan Deprem İzmir Depremi Şiddeti Kaç? Kandilli Son
Kandilli son dakika açıklaması Son depremler. İzmir’de korkutan bir deprem meydana geldi. İzmir Karaburun açıklarında 12 Haziran Pazartesi günü şiddetli bir deprem meydana geldi.


Son Dakikaİzmir Kuşadası Açıklarında Korkutan Deprem
Bu saat saatlerinde Kuşadası açıklarında bir deprem daha meydana geldi. son dakika haberleri. İzmir, Kuşadası Körfezi’nde saat 07.33’te meydana gelen 3.2 büyüklüğündeki artçı deprem, kentin…


İzmir Açıklarında Korkutan Bir Deprem Daha – Son Dakika Güncel…
İzmir Karaburun açıklarında 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.


Haber3.com: İzmir Açıklarında Korkutan Deprem! | Güncel
Son Dakika. İzmir açıklarında korkutan deprem! 09 Ekim 2020 07:41. Kandilli Rasathanesi’nden alınan verilere göre İzmir açıklarında saat 03.00’da 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.


İzmir’de Korkutan Deprem – Haberler | Son Dakika Haberleri
İzmir’de Korkutan Deprem. Haber son Dakika Magazin Spor Ekonomi İndirim Kuponları Tümü. Depremin ardından bazı vatandaşlar sokağa çıktı. Fırtına hayatı olumsuz etkiliyor.


Son Dakika: İzmir’de Bir Korkutan Deprem Daha!
Son dakika haberi: İzmir’in Seferihisar ilçesi açıklarında saat 14.58’de 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.4 olarak açıkladı.


İzmir’in Urla İlçesi Açıklarında Korkutan Deprem (Türkiye’de Son…)
SON DAKİKA Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığından alınan bilgiye göre İzmir’in Urla ilçesi açıklarında 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.


Son Dakika: İzmir’de Korkutan Deprem!
Son Dakika. İzmir Karabağlar’da kadın cinayeti! İzmir’de saat 18.44’te kısa süreli bir deprem meydana geldi. İzmir açıklarında 21 düzensiz göçmen kurtarıldı.


Son Dakika! İzmir Açıklarında Korkutan Bir Deprem Daha… – Habersiz
AFAD’da yer alan bilgilere göre, İzmir Karaburun açıklarında 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Güncel. Son dakika! Yüz yüze eğitimin ayrıntıları belli oluyor.
scan tool

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.