Steam, ARK: Survival Evolved oyununu ücretsiz hale getirdi!


Steam, ARK: Survival Evolved Oyununu Ücretsiz Hale Getirdi!
…bir şekilde kullandığı Steam dijital oyun platformu 77 lira değerindeki bir oyunu kapsamında ücretsiz hale getirdi. satılmakta olan ARK: Survival Evolved isimli oyunu bedava oynatmaya başladı.


ARK: Survival Evolved Steam’de %80 İndirimli | Bu Oyun Hakkında
Tüm Oyunlar > Aksiyon Oyunları > ARK: Survival Evolved. Ücretsiz. Crystal Isles – ARK Expansion Map. sonra kaka yapar, bu da kompostlanarak diğerler gübrelerden daha iyi hale


Steam 77 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Hale Getirdi!
Popüler platform, 77 TL değerinde olan ve indirimsiz satılan ARK: Survival Evolved isimli oyunu ücretsiz hale getirdi. Söz konusu yapım 2015 yılında çıkan bir aksiyon ve macera oyunu.


Epic Games Bir Oyunu Daha Ücretsiz Hale Getiriyor! – ShiftDelete.Net
Bu bağlamda Ark Survival Evolved ücretsiz olacak! Peki oyunun detayları neler? Evolved, ücretsiz olma müjdesi sayesinde NVIDIA ve Radeon gibi ekran kartlarını da gündeme getirdi.


ArkARK: Survival Evolved | Epic Games Store
Teklifleri Görüntüle. Oyun Hakkında. Geliştirici. ARK Dev Kit, Unreal Engine 4 Editor’ın ARK: Survival Evolved için oluşturma ve paylaşma sürecini basitleştiren, elverişli bir versiyonudur.


Haber – ARK: Survival Evolved Ücretsiz Oldu! – MinecraftTR
Epic Games Store, oyuncuları sevindirerek ARK: Survival Evolved oyununu ücretsiz hale getirdi. Epic Games Store, bunun yanı sıra farklı bir oyunu daha ücretsiz hale getirdi.


ARK: Survival Evolved Steam’de Bedava Oldu
ARK: Survival Evolved bilgisayar platformu için ücretsiz oldu. da hem de bilgisayar platformunda beklentileri karşılamayı başaran oyun Steam üzerinde ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendiriliyor.


ARK Survival Evolved EPIC GAMES’te ÜCRETSİZ / BATTLEFIELD…
Ben Förbır, iki büyük oyun satış platformu Steam ve Epic Games’ten yeni hamleler geliyor. Bugün itibariyle 18 Haziran’a kadar Ark Survival Evolved Epic…


Steam Atölyesi :: ARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved için Steam Atölyesi. Bu Atölye’de yayınlanan ürünler. 8,109. Çoğu durumda içerik, oyunu bir dahaki sefere başlattığınızda otomatik olarak hazır durumda olacaktır.


ARK Survival Evolved Ücretsiz Oldu ! – Kolsuz Oyuncu
2 dk okuma süresi. 3. 143. ARK Survival Evolved Ücretsiz Oldu ! Ama aslına bakılırsa bu oyunun geçen hafta ücretsiz hale gelmesi planlanıyordu, sadece Overcooked parasız hale getirilmişti.
Car Battery Tester

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.