Walka coraz bliżej. Mike Tyson: Nigdy się tak nie czułem


Walka coraz bliżej. Mike Tyson: Nigdy się tak nie czułem
Walka coraz bliżej. Mike Tyson: Nigdy się tak nie czułem Dwa tygodnie pozostały do powrotu do ringu Mike’a Tysona. 54-latek imponuje pewnością siebie przed starciem z Royem Jonesem Jr …


Dramatyczne wyznanie Mike’a Tysona. “Jeśli mi się nie uda …
Mike Tyson ma już 54 lata. Jednakże Amerykanin bardzo poważnie podchodzi do swojego powrotu między liny. Już 28 listopada zmierzy się w Los Angeles w pokazowej walce z Royem Jonesem Jr, jednak już teraz nie wyklucza powrotu do starć zawodowych.


Coraz bliżej wielkich grzmotów. Niesamowite wideo z …
Coraz bliżej starcia bokserskich legend. 28 listopada Mike Tyson zmierzy się z Royem Jonesem Jr. 54-latek udostępnił efektowną zapowiedź tego pojedynku.


Szokujące wyznanie Mike’a Tysona. Tak jego ciało reaguje …
Po kilkunastu latach przerwy Mike Tyson zamierza wrócić na ring, aby stoczyć walkę z inną legendą pięściarstwa Royem Jonesem jr. 54-latek zdobył się na szokujące wyznanie odnośnie tego, jak jego ciało reaguje w trakcie walki.


Mike Tyson przemówił. Powrót coraz bliżej. “Jestem nie do …
Mike Tyson przemówił. Powrót coraz bliżej. “Jestem nie do zatrzymania” 4. 4. … Coraz więcej mówi się o tym, że Tyson mógłby ponownie zmierzyć się ze swoim wielkim rywalem Evanderem Holyfieldem. Sam Holyfield przyznał, że ludzie Tysona już się z nim kontaktowali. … Bardzo nie zubożał, bo za walkę dostał w sumie 30 …


Szalony pomysł Mike’a Tysona. Nie wykluczył walk z …
Mike Tyson ma już na karku 54 lata, więc w tym wieku powinien cieszyć się sportową emeryturą. Jakiś czas temu ogłosił jednak powrót na ring i w listopadzie czeka go pokazowa walka z trzy …


Sensacja. Mike Tyson wraca na ring! Stoczy charytatywne walki
– Na początku czułem się tak, jakby ktoś mnie wypluł. Moje ciało dawno nie działało na takich obrotach. Do odpowiedniej formy jeszcze daleko, ale jest coraz lepiej – przyznał Tyson.


Jak Mike Tyson przechodził testy antydopingowe? Czego …
Odliczanie do walki. 28 listopada w Los Angeles Tyson ma zmierzyć się z Royem Jonesem juniorem. To będzie dla niego powrót na ring po długiej przerwie. Pojedynek będzie pokazowy, a celem zebranie pieniędzy na walkę z pandemią COVID-19. – Nie chcę się zatrzymać na tym jednym wydarzeniu. Są wielkie gwiazdy, które mają podobny …


Legendy znów w ringu? Walka Tyson – Holyfield coraz bliżej!
W drugiej połowie lat 90-tych ich walki elektryzowały cały świat. Po ponad 20 latach może dojść do kolejnego, trzeciego starcia. Coraz więcej wskazuje na to, że Mike Tyson i Evander Holyfield znów zmierzą się w ringu – tym razem stawką nie będzie mistrzostwo świata wagi ciężkiej, a pomoc potrzebującym.


Mike Tyson: czuje się nikim i płaczę, bo nie umiem żyć bez …
– Czuje się nikim, często płaczę, bo nie umiem żyć bez boksu. Brakuje mi dawnego siebie, a z drugiej strony, kiedy przypomnę sobie dokładnie, jaki byłem, to czuję się jak prostytutka. Jeśli tamta osoba wróci, razem z nią wróci piekło, którego się cholernie boję – mówił coraz bardziej łamiącym się pod wpływem emocji głosem.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.