AMD Epyc 7Fx2 – nowa seria wydajnych procesorów dla rynku HPC


AMD Epyc 7Fx2nowa seria wydajnych procesorów dla rynku HPC
AMD pokazało dzisiaj nową podserię procesorów Epyc 7Fx2, stworzoną by zapewnić optymalną wydajność w segmentach baz danych, systemów HPC i infrastruktury hiperkonwergentnej. Według czerwonych, nowe jednostki są jeszcze lepiej zbalansowane, gwarantując doskonałą wydajność w każdych warunkach. Zobaczmy, czym mogą pochwalić się nowe modele.


Procesory EPYC™ 2. generacji | AMD Partner Hub
Szeroki ekosystem narzędzi i bibliotek sprawia, że wiodący dostawcy usług w chmurze proponują używanie procesorów AMD EPYC™ 2. generacji. Współpraca z partnerami daje pewność, że na rynku dostępne będą kompatybilne produkty, gdy nowe procesory AMD EPYC™ 2. generacji pojawią się na rynku.


Procesory AMD Ryzen™ i układy graficzne Radeon™ | AMD
AMD nieustannie pracuje nad rozwojem wysokowydajnych układów obliczeniowych / i graficznych, które zmieniają nasze życie, czego dowodem jest wprowadzenie na rynek procesorów AMD Ryzen™ 3. generacji i układów graficznych z serii Radeon™ RX 5700.


Karty graficzne AMD Radeon™ serii RX 5700 | AMD Partner Hub
Nowa seria Radeon™ RX 5700 jest oparta na Radeon DNA (RDNA) — najbardziej zaawansowanej architekturze 7 nm firmy AMD, która wyróżnia się nadzwyczajną wydajnością oraz osiągami. W wyniku zastosowania RDNA, nowej podstawowej architektury AMD dla graczy, firma przewiduje wzrost wydajności kart graficznych o maksymalnie 1,5x względem …


Evertiq – Nowa generacja procesorów AMD Epyc
Firma AMD, po niedawnym sukcesie drugiej generacji procesorów Epyc (Zen 2 – „Roma”) planuje wypuścić w najbliższym czasie kolejną wersję swoich cenionych procesorów. Nowa, trzecia generacja o nazwie kodowej „Milan”, ma zadebiutować w przyszłym roku, lecz producent już teraz ją zapowiada.


Intel Xeon Platinum 9200: premiera topowych procesorów dla
Firma Intel zaczyna tracić udziały na rynku procesorów dla serwerów, a prognozy wskazują na dalsze pogłębianie tego trendu.Producent nie zamierza jednak tak łatwo odpuszczać i przygotował układy Xeon Platinum 9200 z generacji Cascade Lake AP – mówimy o topowych jednostkach dla wysokowydajnych systemów obliczeniowych, zaawansowanej analityki, systemów wspomagających sztuczną …


Generacje procesorów AMD: Ryzen, APU, Athlon, Phenom, FX …
AMD są dużo tańsze od procesorów Intel: kiedy nowy Intel i7 kosztuje około 1300 zł, nowy ośmierdzeniowy AMD FX można kupić już za 650 zł! Mowa dokładnie o i7-6700 z wydajnością 9955 pkt i FX-8320 z wynikiem 8023 pkt. W przypadku laptopów na uwagę zasługują modele z APU.


Firma AMD otwiera targi Computex 2019, zapowiadając rychłe …
„Zen 2″ – to nowa generacja rdzenia procesorów AMD Ryzen i EPYC, która znacząco wykracza ponad historyczny trend generacyjnych wzrostów wydajnościowych – to aż o 15% wyższy współczynnik przetwarzanych instrukcji na cykl zegara (IPC), 7-nanometrowy proces produkcji, a także szereg innych ulepszeń.; 3 generacja AMD Ryzen do komputerów stacjonarnych – nowa seria procesorów


2 generacja procesorów AMD EPYC rozwija skrzydła na rynku
2 generacja procesorów AMD EPYC rozwija skrzydła na rynku wraz z nowymi klientami i nowymi kamieniami milowymi w dziedzinie wydajności – teraz to już 100 rekordów świata[i] — Firma Dell Technologies ogłosiła wprowadzenie pięciu od nowa zaprojektowanych serwerów Dell EMC PowerEdge, które zoptymal


Artykuły dot. branży dla partnerów | AMD Partner Hub
Dowiedz się więcej o produktach firmy AMD i jej strategii od ekspertów branżowych. Artykuły z serii AMD Partner Insight poruszają wiele bieżących tematów, od informacji o wprowadzeniu do sprzedaży nowych produktów, po omówienia trendów w branży i to, jak pomóc Twoim klientom zbudować swój najlepszy system.
autel scan tool

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.