Bursa’da AKA Otomotiv de üretime ara veriyor


Bursa’da AKA Otomotiv de Üretime Ara Veriyor… – Bursadabugun….
Dünyadaki corona virüs salgını nedeniyle sanayi sektöründeki fabrikalar üretime ara vermeye devam ediyor. Bursa’da Orhangazi’nin en önemli otomotiv yan sanayi kuruluşu olan Aka Otomotiv fabrikası…


Hakkımızda – AKA Otomotiv
A.Ş. Örnekköy Yolu üzeri 1.km 16800 Orhangazi, Örnekköy, Bursa Tel.: +90 224 270 33 00 Faks: +90 224 270 33 01 E-Posta: aka@akaoto.com.tr www.akaoto.com.tr. AKA Otomotiv San. ve Tic.


Bursa’da Otomotiv Devi Ara Veriyor!
TOFAŞ, 3 Nisan’dan itibaren üretime iki hafta ara vereceğini duyurdu. EKONOMİ Haberi. Türkiye’de virüsten can kaybı 214’e çıktı. Bursa’da otomotiv devi ara veriyor!


Otomotiv Devleri Üretime Ara Verdi | Haberler
İtalyan otomotiv şirketi Fiat, dün İtalya, Sırbistan ve Polonya’daki İtalya’da Ferrari ve Lamborghini fabrikalarında da üretime ara verildi. Bursa’daki Renault fabrikası ile ilgili ise bir açıklama yapılmadı.


AKA Otomotiv de Üretime Ara Veriyor – SANAL BASIN
X. Tweet. ULUSAL. YEREL GAZETELER. SPOR. TV İZLE. RADYO DİNLE.


Dev Fabrika Üretime Ara Veriyor – Olay Gazetesi Bursa
Ana Sayfa › Bursa › Merkez › Dev fabrika üretime ara veriyor. + – Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, bayram tatiline giriyor.


Hyundai Üretime Ara Veriyor!
Hyundai üretime ara veriyor! Ototeknikveri 20 Ocak 2019 09:36. Hyundai Assan’ın başvurusunu yan sanayileri durumunda olan Howon ve Happiness otomotiv işyerlerinin başvurusu izledi.


Habertürk: Son Dakika: Otomotiv Devinden Üretime 9 Gün Ara Veriyor
…ayında Bursa fabrikasında üretime 9 gün ara vereceğini duyurdu. TOFAŞ, temmuz ve ağustos ayında da yıllık planlı bakım/onarım çalışmaları ve stok planlaması nedeniyle 18 gün ara vermişti.


Bursa’da Otomotiv Devi Üretime Ara Veriyor
Bursa’da binlerce insana iş sağlayan Oyak Renault Koronavirüs nedeniyle üretime ara verme kararı aldı. “oyak renault üretime geçici bir süre ara veriyor.


Renault da Üretime Ara Veriyor – YeniModelArabalar.com
TOFAŞ’ ın ardından Renault’ da üretime ara veriyor. faizlerin de arttırılması otomotiv sektörünün daralmasına neden olmuştu. ayında Bursa fabrikasında üretime 9 gün ara vereceğini ” açıklamıştı.
TPMS Programming Tool

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.