Karabük Emniyet Müdürlüğünde 13 personel terfi etti


Karabük Emniyet Müdürlüğünde 13 Personel Terfi Etti – Son Dakika
Karabük Emniyet Teşkilatı’nda görevli 13 personel bir üst rütbeye terfi ettirildi. Bilal Akpınar’ın komiserliğe terfi eden eşi Hafize Nur Akpınar’a rütbesini 2. sınıf emniyet müdürü Nimet Ceylan taktı.


Emniyette Yeni Rütbeler… | Karabük Ajans 78
…ve Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde görev yapan 13 rütbeli personelin bir üst Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine, Bir Komiser Yardımcısı Komiser rütbesine terfi etti.


Karabük Emniyet Müdürlüğünde 13 Personel Terfi Etti
KARABÜK (AA) Karabük Emniyet Teşkilatı’nda görevli 13 personel bir üst rütbeye terfi ettirildi. Karabük Polisevi’nde İl Emniyet Müdürlüğü ve Karabük Polis Meslek Eğitim…


Karabük İl Emniyet Müdürlüğü Resmi İnternet Sayfasıdır
İçişleri Bakanlığı. Emniyet Genel Müdürlüğü. Karabük Valiliği. Diğer İl Emniyet Müd. İl Emniyet Müdürlükleri. Karabük emniyet müdürlüğü.


Elazığ’da Görevli 15 Emniyet Personeli Bir Üst Rütbeye Terfi Etti.
…Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde görevli 15 personel, bir üst rütbeye terfi etti. görevli 2 personelde dördüncü sınıf emniyet müdürlüğüne terfi etti” dedi. Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 14:31.


Emniyette Terfi ve Emeklilikler Açıklandı – Memurlar.Net
…ve emekliye sevk edilmesi kararlaştırılan emniyet personeli belli oldu. 290 emniyet amiri de dördüncü sınıf emniyet müdürü rütbesine terfi etti. 13 Temmuz 2020 12:30.


Uşak Emniyet Müdürlüğü’nde 13 Personel Terfi Etti
Uşak Emniyet Müdürlüğü’nde terfi eden 13 personelin rütbesi düzenlenen törenle takıldı. Bir üst rütbeye terfi eden meslektaşlarımı ve onlara destek olan ailelerini kutluyorum” dedi.


Urla Emniyet Müdürlüğü’nde Kimler Terfi Etti? (Güncellendi)
Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Yüksek ve Merkez Değerlendirme Kurulları’nın, Emniyet Teşkilatı amir sınıfı personelinin 2020 yılına ilişkin…


Emniyet, Rütbe Terfinde Neleri Değiştirdi – Memurlar.Net
Emniyet Genel Müdürlüğü rütbe terfi yönetmeliğinde değişikliğe gitti. MADDE 5- Aynı Yönetmeliğin 13 üncü maddesinin birinci fıkrasının (f) bendinde yer alan “olumsuz sicil” ibaresi “yetersiz performans…


Emniyet Genel Müdürlüğü Terfi Edecek Müdürlerinin Tam Listesi
Peki hangi emniyet personelleri terfi etti, hangi emniyet personelleri emekliğe sevk edildi? terfileri uygun görülen ve emekliye sevk edilmesi kararlaştırılan emniyet personeli belli oldu.
obd2

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.