Przyjmująca odchodzi z Radomki. E.Leclerc Moya Radomka przenosi się do Mielca


Przyjmująca odchodzi z Radomki. E.Leclerc Moya Radomka
Przyjmująca odchodzi z Radomki. E.Leclerc Moya Radomka przenosi się do Mielca Dzisiaj 18:38


Radomka – Witryna klubu siatkarskiego E.Leclerc Moya
Hipermarket E. Leclerc w Radomiu został otwarty 25 sierpnia 1999r. jako szósty sklep tej sieci w Polsce. Od początku swego funkcjonowania, polityka hipermarketu ukierunkowana była na ciągły rozwój działalności oraz współpracę z władzami i mieszkańcami Radomia.


Marharyta Azizova odchodzi z E.LECLERC Radomki Radom …
W nadchodzących rozgrywkach nie zobaczymy w barwach Radomki Marharyty Azizovej. Siatkarka po roku spędzonym w E.LECLERC Radomce Radom przenosi się do ligi rosyjskiej. W radomskim klubie Rita spędziła zaledwie sezon, ale na pewno na długo zostanie w pamięci wszystkich kibiców i sympatyków żeńskiej siatkówki w Polsce.


Samara Rodrigues de Almeida zawodniczką Radomki Radom
Okazuje się, że przyjmująca ostatecznie znalazła zatrudnienie w Polsce. Została zawodniczką E.Leclerc MOYA Radomki Radom i ma wspomóc lewe skrzydło w tej drużynie. Co ciekawe obok środkowej Andressy Picussy, przyjmującej Janissy Johnson i atakującej Bruny Honorio będzie czwartą zagraniczną zawodniczką w zespole z Radomia.


Nowa siatkarka E. Leclerc Moya Radomki! – Radio Plus Radom
Samara Rodrigues de Almeida podpisała kontrakt z E. Leclerc Moya Radomką Radom. To przyjmująca. Samara Rodrigues de Almeida ma 28 lat i mierzy 185 centymetrów. W bieżącym sezonie występowała w barwach Chemika Police. Na swoim koncie ma m.in. mistrzostwa Francji, Szwajcarii, Rumunii czy Brazylii. Opr…


28 letnia brazylijska przyjmująca… – E.Leclerc Moya
💥 🇧🇷 💥 28 letnia brazylijska przyjmująca dołączyła do składu E.Leclerc Moya Radomka Radom ‼️ Samara Rodrigues de Almeida wzmocni drużynę Riccardo Marchesiego! 💪 🏐 Samara, witamy w Rodzinie Radomki! 😊 🇧🇷 Bem-vindo à Família Radomka! 😊 Więcej na www.Radomka.com


E.Leclerc Moya Radomka Radom ma nową… – Sport.Cozadzien …
@[234886570247134:274:E.Leclerc Moya Radomka Radom] has a new Brazilian competitor! Translated Brazylijska przyjmująca Samara Rodrigues de Almeida dołączyła do ekipy E.Leclerc Moya Radomki Radom.


E.LECLERC MOYA Radomka Radom – Sezon 2020/2021 – Kluby …
1/8 TAURON Pucharu Polski – SPS Stal Mielec vs. E.LECLERC MOYA Radomka Radom Wideo | 19.01.2021, 18:02 Nowa zawodniczka w E.LECLERC MOYA Radomce Radom!


E.Leclerc Radomka Radom – siatkówka, wyniki, relacje, składy
Data: 15 stycznia 2021, 17:34 Tauron Puchar Polski. E.Leclerc Moya Radomka Radom zagra ze Stalą Mielec Znamy pary 1/8 Tauron Pucharu Polski. E.Leclerc Moya Radomka zagra ze Stalą Mielec (pierwsza liga) To spotkanie odbędzie się w środę, 20…


Grot Budowlani Łódź pokonali 3:2 E. Leclerc Radomkę …
Trudno się dziwić, skoro mowa o zespole, który w ostatnich latach bił się o medale w lidze siatkarek, a obecne rozgrywki rozpoczął od trzech porażek w słabym stylu. Łodzianki przełamały jednak złą passę i czwartkowe zwycięstwo z E. Leclerc Moya Radomką było ich piątą wygraną z rzędu.
obd2

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.