SASKİ’den Fatura Ödeme Kolaylığı


SASKİ’den Fatura Ödeme Kolaylığı – Medyabar
SASKİ’den fatura ödeme kolaylığı. SASKİ olağanüstü Genel Kurulu Başkan Ekrem Yüce’nin başkanlığında gerçekleşti. İnşallah bunu tecrübeli ekibimizle en kısa zamanda başaracağız” dedi.


SASKİ Genel Müdürlüğü Resmi Web Sitesi
Fatura İtirazı.


SASKİ, Bir Yeniliğe Daha İmza Atarak Abonelerin Fatura Ödeme
185 Çağrı Merkezi’Nden fatura ödeme kolaylığı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), aboneleri için hizmet alanında her geçen gün bir yeniliğe imza atmaya…


SASKİ’den Fatura Ödeme Kolaylığı.. | | Medya Kışlaçay
Her gün yeni bir yeniliğe imza atan SASKİ, son olarak fatura ödemelerini 185 Çağrı Merkezi’nden ödeme kolaylığı sağladı. Sesli yanıt sistemi.


SASKİ’den Ödeme Kolaylığı
SASKİ’den ödeme kolaylığı. SASKİ’den yapılan açıklamada, internet bankacılığı ile ödenemeyen geçmişe dönük su faturalarının SASKİ Mobil Uygulama ve internet sitesi üzerinden kolay ve hızlı bir…


Sakarya Büyükşehir Belediyesi | Fatura Ödemede Büyük Kolaylık
Abonelerin fatura ödeme işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla çalışmalarını sürdüren SASKİ, nakit ve kredi kartı ile fatura ödeme ve su yükleme imkânı sunan SUMATİK projesini hayata geçirdi.


Yeni Haber : Büyükşehir’den Su Faturası Ödeme Kolaylığı
SASKİ, bir yeniliğe daha imza atarak abonelerin fatura ödeme işlemlerini vezne ve şubelere gitmeden bir telefonla yapabilecekleri hizmeti devreye soktu.


185’ten Fatura Ödeme Kolaylığı – Yeni Sakarya Gazetesi – Sakarya…
SASKİ aboneleri 185’i arayarak “Sesli Yanıt Sistemi” sayesinde su faturalarını kredi kartıyla ödeyebilecek. 1/1. 185’ten fatura ödeme kolaylığı. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?


SASKİ, Bir Yeniliğe Daha İmza Atarak Abonelerin Fatura Ödeme
185 Çağrı Merkezi’nden fatura ödeme kolaylığı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), aboneleri için hizmet alanında her geçen gün bir yeniliğe imza atmaya devam ediyor.


Fatura Ödemede Sumatik Kolaylığı – Sakarya Haberleri
SASKİ oluşturduğu yeni ödeme noktalarıyla abonelerinin fatura işlemlerinde büyük kolaylık sağlıyor.Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve…
Car Battery Tester

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.