Son dakika haber! İzinsiz kazı yapan şahıslar jandarmaya yakalandı


İzinsiz Kazı Yapan Şahıslar Jandarmaya Yakalandı
Son Dakika Konya’nın Beyşehir ilçesinde izinsiz kazı yaptığı iddia edilen 3 kişi, kazı malzemeleri ve çok sayıda değişik objelerle jandarmaya yakalandı. araçta ve şahıslar üzerinde arama yapıldı.


İzinsiz Kazı Yapan Şahıslar Jandarmaya Yakalandı | Tokat Haber
Son Dakika. Konya’nın Beyşehir ilçesinde izinsiz kazı yaptığı iddia edilen 3 kişi, kazı malzemeleri ve çok sayıda değişik objelerle jandarmaya yakalandı. araçta ve şahıslar üzerinde arama yapıldı.


İzinsiz Kazı Yapan Şahıslar Jandarmaya Yakalandı… – İmaret Haber
izinsiz kazı yaptığı iddia edilen 3 kişi, kazı malzemeleri ve çok sayıda değişik objelerle jandarmaya yakalandı. alınan talimatlar ve arama kararı kapsamında araçta ve şahıslar üzerinde arama yapıldı.


İzinsiz Kazı Yaparken Jandarmaya Yakalandılar – Son Dakika
Tokat’ın Almus ilçesine bağlı Ataköy Beldesi’nde 3 kişi, izinsiz kazı yaparken jandarma ekiplerince yakalandı. Son Dakika › 3. Sayfa › İzinsiz Kazı Yaparken Jandarmaya Yakalandılar – Son Dakika.


İzinsiz Kazı Yaparken Jandarmaya Yakalandılar – Tokat Haberleri
…Ataköy Beldesi’nde 3 kişi, izinsiz kazı yaparken jandarma ekiplerince yakalandı. Son Dakika. Canlı Yayın. Gündem. bağlı Ataköy Beldesinde izinsiz kazı yapan şahısları suçüstü yakaladı.


Trabzon’daki Kilisede Suçüstü Yakalandılar – GÜNCEL Haberleri
Trabzon’un Vakfıkebir ilçesi Çamlık Mahallesi Dereiçi Mevkiinde bulunan tarihi Pedromita Kilisesi’nde izinsiz kazı yapan definecilere jandarma ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. SON DAKİKA.


İZİNSİZ KAZI YAPAN ŞAHISLAR YAKALANDI – AfyonEsHaber
İl Jandarma Komutanlığınca ekiplerince Sinanpaşa ilçesine bağlı Kayadibi Köyü 1’nci derece arkeolojik sit alanında izinsiz kazı yapan şahıslara Son dakika ‘İntihar girişimi’ videolu haber.


Defineciler Jandarmaya Yakalandı – Son Dakika Günün Haberleri
Yozgat Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından il genelinde yapılan üç ayrı operasyonla, tarihi eser kaçakçılığı ve izinsiz kazı yaptıkları gerekçesiyle 20 kişi yakalandı.


İzinsiz Kazı Yapan Şahıslar Yakalandı – Yeni Akit | Son Haberler
Son Haberler. Okula gitmeyen devamsızlık sayılacak mı? Kütahya’da, Jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonda, Murat Dağı Sit alanında izinsiz kazı yaptıkları belirlenen 10 şahıs yakalandı.


İzinsiz Kazı Yapan Şahıslar Jandarmaya Yakalandı
Konya’nın Beyşehir ilçesinde izinsiz kazı yaptığı iddia edilen 3 kişi, kazı malzemeleri ve çok sayıda değişik objelerle jandarmaya yakalandı. ve şahıslar üzerinde arama yapıldı. SON DAKİKA.
Bluetooth obd2

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.