Urlop na Wyspach Kanaryjskich? Przed powrotem test na koronawirusa zrobią ci bezpłatnie


Urlop na Wyspach Kanaryjskich? Przed powrotem test na
Urlop na Wyspach Kanaryjskich? Przed powrotem test na koronawirusa zrobią ci bezpłatnie – RMF24.pl – Rządy wspólnot autonomicznych Wysp Kanaryjskich oraz Balearów, najbardziej turystycznych …


Wyspy Kanaryjskie chcą poddawać turystów testom na
Wyspy Kanaryjskie próbują zrobić wszystko, aby sezon zimowy nie był stracony. Aby zmniejszyć liczbę zakażeń koronawirusem i zapewnić gościom bezpieczeństwo, władze chcą wprowadzić testy dla turystów. Na razie w porozumieniu z biurami podroży, ponieważ na obowiązkowe badania zgodę musi wydać hiszpański rząd.


Turcja koronawirus: czy można lecieć do Turcji? | Fly.pl
Turcja to jeden z najchętniej wybieranych kierunków na wakacje 2020 przez Polaków. Uwielbiamy turecki klimat malowniczych kurortów, wysoki standard hoteli i formułę All Inclusive. W Turcji koronawirus, tak jak i na całym świecie, zdecydowanie wpłynął na turystykę i spowodował zamknięcie granic, hoteli i miejsc noclegowych.


Wyspy Kanaryjskie znów witają turystów | Jesteś na stronie …
Najważniejsze jest dla nas Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego jeśli nie posiadasz ubezpieczenia zdrowotnego, na Wyspach Kanaryjskich oferujemy Ci bezpłatną polisę AXA, która pokryje wszystkie koszty związane z COVID-19. Sprawdź ofertę, klikając tutaj.


Niemcy ostrzegają przed podróżami. Na liście nowe regiony …
Nowe regiony w Unii Europejskiej trafiły na listę obszarów ryzyka. Znalazły się na niej m.in. region Kopenhagi, Lizbony i prawie całe Czechy. Niemiecki rząd ostrzega przed podróżami.


Pogoda na Wyspach Kanaryjskich w grudniu – Nocowanie.pl
Planując wakacje na Wyspach Kanaryjskich, mamy pewność że będziemy mieć do czynienia ze słoneczną i wspaniałą aurą praktycznie przez cały rok. Za najcieplejsze miesiące uznawane są te od czerwca do października. Zima może okazać się tu kapryśna i deszczowa. Nie oznacza to jednak, że nasz urlop będziemy musieli spędzić w …


Cypr koronawirus – granice otwarte dla turystów [zasady …
przedstawiać negatywny wynik testu PCR* na obecność koronawirusa (test należy wykonać na 72 godziny przed wyjazdem); na 24 godziny przed przylotem wypełnić wniosek na stronie https://cyprusflightpass.gov.cy/. Po powrocie do Polski z Cypru nie ma obowiązkowej kwarantanny.


Informacje o koronawirusie – Polska w Grecji – Portal Gov.pl
W razie wystąpienia – podczas pobytu w Grecji – symptomów choroby takich jak gorączka, problemy z oddychaniem (duszność lub kaszel), należy pozostać w aktualnym miejscu pobytu i natychmiast zadzwonić na całodobową linię alarmową dla przypadków koronawirusa pod numerem 1135 (obsługa w języku angielskim).. Dodatkowa linia telefoniczna 00 30 214 214 2000 dla mieszkańców …


Koronawirus a prawo pracy – wyjaśnienia PIP – Prawa i …
Wyjaśnienia PIP w związku z koronawirusem. W związku z licznymi wątpliwościami, dotyczącymi stosowania przepisów prawa pracy odnoszących się do relacji między pracodawcą a pracownikami w sytuacji zagrożenia zarażeniem koronawirusem SARS-CoV-2, Państwowa Inspekcja Pracy przygotowała odpowiedzi na pytania dotyczące tej problematyki.


Informacje dla podróżujących – Ministerstwo Spraw …
W poniższym dziale znajdziesz informacje dla podróżujących przygotowane przez polskie placówki dyplomatyczne we współpracy z MSZ. Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne.
diagnostic scanner

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.