Wielkie ściganie na Górce Cyranowskiej. To była pierwsza impreza rowerowa w czasach pandemii w Mielcu [FOTO]


Górka Cyranowska – nowiny24.pl
Autopart Eliminator 2018. Pierwsza taka impreza rowerowa w Mielcu. Do rywalizacji na Górce Cyranowskiej stanęło 52 zawodników [ZDJĘCIA] Wymagająca crossowa trasa w Parku Leśnym w samym centrum Mielca, liczne zjazdy i podjazdy z pewnością były nie lada wyzwaniem dla…


Rzeszowiacy na Górce Cyranowskiej [FOTO]
Zatańczyli w piekielnym upale piękny, dwugodzinny koncert na Górce Cyranowskiej. Drodzy „Rzeszowiacy”, „Mali Rzeszowiacy” i „Ziemia Mielecka” – w imieniu publiczności, która także miała nie lada wyzwanie, oglądając występ narażona na afrykańskie temperatury – serdecznie Wam dziękujemy i gratulujemy.


Wieża widokowa na Górce Cyranowskiej jestem za – mam …
Mieleckie media rozpaliła propozycja budowy wieży widokowej na Górce Cyranowskiej. Rada miejska uchwaliła, stosowne zapytania się ukazały i magistrat obraduje. Milion złociszy ze stutysięcznym ogonem ma to kosztować . I ja jestem za ale mam trzy uwagi. Jedna dotyczy lokalizacji Górka Cyranowska …


Wielkie ściganie w Gorzowie jeszcze przed ligą! Nie …
Wielkie ściganie w Gorzowie jeszcze przed ligą! Nie wpuszczą Get Well, ale będzie telewizja Cash Broker Stal Gorzów podała właśnie termin Memoriału Edwarda Jancarza.


Rowerzyści, na Górce Cyranowskiej czeka na was pułapka …
Na środku alejek na Górce Cyranowskiej niespodziewanie, niczym po wiosennym deszczu z chodnika wyrosły metalowe barierki. Czy to pułapka na rowerzystów? Z zaskoczenia, bez jakichkolwiek znaków ostrzegawczych pracownicy drogowi zamontowali dzisiaj (16 maja) barierki na alejkach Górki Cyranowskiej.


Czy doszło do znęcania się nad zwierzęciem na Górce
W mediach społecznościowych pojawił się kontrowersyjny wpis relacjonujący znęcanie się nad kotem na Górce Cyranowskiej. Zgodnie z opisem kilka osób kilka dni temu miało przywiązać kota do drzewa, a także przypinać mu spinacze do ogona. Cała sytuacja miała zostać nagrana komórką na portalu Snapchat.


Radio Kielce – najnowsze wiadomości z Kielc i województwa …
Portal Radia Kielce – Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach. Najnowsze wiadomości z Kielc i regionu świętokrzyskiego, serwisy sportowe, kulturalne, o zdrowiu


Onet – Jesteś na bieżąco
Onet: codzienne źródło informacji milionów Polaków – wiadomości z kraju i ze świata 24/7, pogoda, sport, biznes, moto, rozrywka. Bądź na bieżąco z Onet!


Wielkie ściganie w Górach Słonnych już w najbliższy …
Wielkie ściganie w Górach Słonnych już w najbliższy weekend! 111 kierowców na stracie! Udostępnij na Facebooku Tweetnij na Twitterze Wykop.pl 0 111 kierowców z Austrii, Bułgarii, Czech, Polski i Słowacji zgłosiło chęć startu w 44 Bieszczadzki Wyścigu Górskim.


naTemat.pl – informacje i opinie, którymi żyją Polacy
Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata. Są u nas wywiady, opinie i felietony. Piszemy o wydarzeniach, polityce …
diagnostic code reader

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.