Zbrojeniówka w czasie pandemii. Takich targów jeszcze nie było


Takich transferów w Ekstraklasie jeszcze nie było
Takiego urządzenia jeszcze nie miała … Takich transferów w Ekstraklasie jeszcze nie było. … korzeniami dużo opowiadał Saviciowi o Krakowie jeszcze w czasie swojego pobytu pod Wawelem, a …


Zwolnienia w budżetówce. Rząd szykuje cięcie zatrudnienia …
Związkowcy: w czasie pandemii urzędnicy mają więcej pracy. … Zwolnień z pracy jeszcze nie ma, ale nikt nie może dzisiaj zagwarantować, że prezydenci, burmistrzowie i wójtowie nie będą musieli sięgnąć po takie rozwiązania. Zwolnień nie planujemy na razie. Co do przyjęć do pracy, to mamy do czynienia z pojedynczymi przypadkami …


Minister edukacji: nie będzie obowiązku zakrywania ust i …
W Poznaniu jest dwugłos w sprawie modelu nauczania w czasie pandemii TVN24. … że takiego obowiązku nie będzie. Natomiast tam, gdzie warunki szkolne, bardzo wąskie korytarze, wielkość …


Blik bije kolejne rekordy w czasie pandemii – Finanse – rp.pl
Odchodzenie od obrotu gotówkowego w czasie pandemii widać również po spadku liczby wypłat z bankomatów. Takich transakcji było 5,5 mln, czyli o 8 proc. mniej niż rok temu.


Lockdown pozamiatał. Złoto jeszcze nigdy nie było takie drogie
Wtedy zakupy były największe od 14 lat, a cena kruszcu wynosiła 1920,70 dolarów za uncję. Światowa Rada Złota stwierdziła wówczas, że popyt na złoto osiągnął najwyższy od 1997 r. poziom 4.067,1 ton. Najwięcej złota w tamtym czasie kupowano w Indiach, Chinach i Europie. Ale to już nie ważne.


Największe wyzwanie na rynkach? Interpretacja danych w
Interpretacja cotygodniowych, comiesięcznych danych makroekonomicznych publikowanych w erze COVID-19 to bardzo trudne zadanie. W obliczu niepewności dotyczącej rozwoju pandemii, w kolejnych miesiącach, rysowanie ścieżki przyszłego wzrostu czy inflacji staje się jeszcze bardziej skomplikowane.


Lewandowscy bez retuszu. Takich zdjęć na ich Instagramie …
Takich zdjęć na ich Instagramie nie zobaczysz! … którzy podejmowali decyzje dotyczące obostrzeń w czasie pandemii. … Jerzy Brzęczek (49 l.) nie musi jeszcze decydować, który z …


Kryzys w czasie pandemii a prosperowanie firm – Firma – rp.pl
Kryzys w czasie pandemii a prosperowanie firm Materiał Promocyjny Pandemia koronawirusa pokazała dobitnie, że rynek (zarówno światowy, jak i krajowy) nie był przygotowany na kryzys tej skali.


Szkoła w czasie koronawirusa. Jaka będzie? | Życie w
Co więcej, uczniowie szkół podstawowych nie mają zostać objęci takim obowiązkiem, bo młodsze dzieci nie byłyby w stanie profesjonalnie nosić masek i rzadko kiedy chorują na COVID-19.


Koronawirus w Polsce. Jak będzie wyglądał powrót do szkół …
Powrót do szkół w czasie pandemii. 1 września tuż, tuż, a co za tym idzie czas rozpocząć przygotowania do roku szkolnego. Tegoroczny będzie wyjątkowy ze względu na pandemię koronawirusa. Polscy uczniowie od marca nie uczestniczyli w zajęciach w trybie stacjonarnym. Jak odnajdą się podczas powrotu?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.