Znany katolicki duchowny: „Nienawidzę tego Kościoła”


Znany katolicki duchowny: „Nienawidzę tego Kościoła
Znany katolicki duchowny: „Nienawidzę tego Kościoła” nt 28 października 2020 0 Ojciec Adam Szustak nagrał wideo nt. kryzysu wokół orzeczenia TK i umieścił je na YouTube.


O. Szustak zaskakuje: Ja też nienawidzę TEGO Kościoła
Ci ludzie nienawidzą Kościoła. Ja też nienawidzę TEGO Kościoła. Tego, który stał się absolutnie “ladacznicą polityczną”. Który tak się wmieszał w politykę, że swoje umocowanie, przyszłość, władzę, pragnienie, żeby ludzi nawracać ufundował w wartościach tego świata. Tak, to musi runąć – podkreśla ojciec Adam Szustak.


Szokujące słowa o. Szustaka: Ja też nienawidzę TEGO Kościoła
Znany internetowy kaznodzieja o. Adam Szustak zabrał głos ws. ostatnich wydarzeń w Polsce. W nagraniu padły szokujące słowa o manifestujących nienawiść do Kościoła demonstrantach. „Ja też nienawidzę TEGO Kościoła” – mówi dominikanin. „Chciałbym, żeby


Dominikanin ostro o obecnej sytuacji. O. Szustak: “Też …
Dominikanin ostro o obecnej sytuacji. O. Szustak: “Też nienawidzę tego Kościoła” Adam Szustak to dominikanin, znany w sieci z prowadzenia kanału o nazwie Langusta na Palmie. Ostatnio w swoim vlogu poruszył temat protestów i ataków na kościół, jego słowa mogły niektórych zaskoczyć.


Ojciec Adam Szustak o atakach na Kościół: Ci ludzie …
– Kiedy widzę te wszystkie opinie, że dewastuje się miejsca święte, że trzeba stanąć w ich obronie, że to są wrogowie Kościoła i poganie. Nie! Ci ludzie mają dość Kościoła, który przestał być ewangeliczny – mówi dominikanin Adam Szustak, autor jednego z najpopularniejszych kanałów katolickich na YouTubie „Langusta na palmie”. Duchowny wrzucił na kanał film, w …


Niespodziewana deklaracja ojca Szustaka: Ja też nienawidzę …
Niespodziewana deklaracja ojca Szustaka: Ja też nienawidzę tego Kościoła. Przez. Jan Strychacz – 28 października 2020 …


Oto dlaczego świat nienawidzi Kościoła!!! | Fronda.pl
Jeżeli moje słowo zachowali, to i wasze będą zachowywać. Ale to wszystko wam będą czynić z powodu mego imienia, bo nie znają Tego, który Mnie posłał. Gdybym nie przyszedł i nie mówił do nich, nie mieliby grzechu. Teraz jednak nie mają usprawiedliwienia dla swego grzechu. Kto Mnie nienawidzi, ten i Ojca mego nienawidzi.


Kościół katolicki w Polsce – Wikipedia, wolna encyklopedia
Kościół katolicki w Polsce – największa wspólnota wyznaniowa w Polsce, kierowana przez biskupów należących do Konferencji Episkopatu Polski.Od 2014 roku przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski jest Stanisław Gądecki, arcybiskup metropolita poznański.Według danych przekazywanych do GUS w 2017 roku liczył 32,91 miliona ochrzczonych (w tym 30 807 duchownych), w 10 263 parafiach.


duchowny – Hasło do krzyżówki • Krzyzowka.NET
Hasło krzyżówkowe „duchowny” w leksykonie krzyżówkowym. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła „duchowny” znajduje się 219 odpowiedzi do krzyżówki. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „duchowny” możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.


Kościół katolicki – Wikipedia, wolna encyklopedia
Kościół katolicki, Kościół powszechny (gr. katholikos, powszechny) – największa na świecie chrześcijańska wspólnota wyznaniowa, głosząca zasady wiary i życia określane mianem katolicyzmu.Kościół katolicki jest jednym z trzech głównych nurtów chrześcijaństwa, obok Cerkwi prawosławnej i Kościołów protestanckich.Kościół katolicki uważa siebie za jeden, święty …

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.